Мурашко: Ситуація непроста по всій країні, але у Кривому Розі вона під контролем - є і фонд ліжок, і запаси всього необхідного для боротьби з КОВІД-19

20.10.2020

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідемічне зонування України. З 19 жовтня, як і вся Дніпропетровська та багато інших областей, Кривий Ріг потрапляє до «помаранчевої» зони карантину.

Про це нагадали у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

«Ми спостерігаємо, що кількість хворих по країні росте, але у Кривому Розі ми добре підготовлені. Лікарні забезпечені необхідними дезінфікуючими засобами, препаратами, засобами індивідуального захисту, необхідними ліками. У нас навіть створено резерв на два місяці вперед, якщо буде потрібно. У всіх визначених госпітальних базах першої черги вистачає ліжок та дихального обладнання для пацієнтів з коронавірусом», - відмітив Костянтин Мурашко, начальник управління охорони здоров'я.

«Місто Дніпро перебуває в помаранчевій зоні вже два тижні. Показники по Кривому Рогу були більш сприятливі, але з 19 жовтня нас перевели до «помаранчевої» епідзони. Відповідно до отриманих вказівок з Києва, ми повинні змінити організацію надання медичної допомоги. Це стосується планових оперативних втручань, планових госпіталізації та розгортання додаткових ліжко-місць. В нашому місті проблем з їх розгортанням, в разі необхідності, не буде», - сказав К. Мурашко.

Зараз у закладах охорони здоров’я, які залучені до першої лінії надання допомоги при ковід, проходить лікування 475 хворих, зайнятість ліжок - 75%. В разі необхідності госпітальна база буде розгорнута додатково на 1,5 тис ліжок.

«Повторюю, ситуація знаходиться на контролі. У нас є резерв. Збоку медиків буде зроблене все необхідне. Ще хотілось би звернути увагу криворіжців та гостей міста, на необхідності жорсткого дотримання маскового режиму у громадських місцях», - підкреслив Мурашко.

За кошти міського бюджету було придбано все необхідне для надання допомоги пацієнтам з пневмоніями, у тому числі викликаними коронавірусною інфекцією. А саме: дихальне обладнання, апарати ШВЛ, монітори, кисневі концентратори, організована лабораторна діагностика та засоби індивідуального захисту. Все це робиться за рахунок міського бюджету, адже Кривий Ріг нічого не отримував з Національного фонду по боротьбі з коронавірусом.

Також, закуплені лікарські засоби для лікування хворих у стаціонарі та реактиви для лабораторних досліджень і ЗІЗ. Тільки цих запасів, а вони постійно поповнюються, вистачить ще на 2 місяця.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 20.10.2020 - 15:39.

Свистит и глазом не моргнет...

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 24.09.2020
Война с дедушкой
История о своенравном мальчике Питере, вступающем в борьбу за свое личное п...
Кино
Премьера: 05.11.2020
Упс! Приключения продолжаются...
Попав в ковчег, от всемирного наводнения спаслись не только знакомые нам животные, но и дв...
Кино
Премьера: 24.07.2020
Принцесса Мононоке
Принцесса Мононоке - один из самых успешных полнометражных аниме-фильмов Хаяо Миядзаки,...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть