У Кривому Розі стартував проект з будівництва сміттєпереробного заводу (фото)

08.11.2019

7 листопада відбудося засідання керуючого комітету з реалізації проекту «Нове будівництво комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів».

До складу комітету увійшли керівники промислових підприємств, депутати міськради, представники Міністерства енергетики та захисту довкілля, партнери з C&K Consulting Group, вчені. Очолив комітет мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

Міський голова підкреслив: «Більше 3-х років  Кривий Ріг системно займається проектом  з переробки твердих побутових відходів. Проведено сотні зустрічей та переговорів з потенційними постачальниками технологій, підрядними організаціями, фахівцями в галузі управління відходами та розподілу органічних відходів. Вивчено більше 60 технологій з переробки твердих побутових відходів. Представники міста відвідали сміттєпереробні заводи в Польші (м. Гданськ та Катовіце). Одним із важливих етапів на шляху вибору концепції проекту стало укладення договору з компанією «Ексі консалтинг». На разі, маємо концепцію проекту, розроблений бізнес-план, проведений аналіз збуту європейського ринку. Місту та жителям потрібний цей проект. І ми переходимо від слів до справи».