Українці, які проживають в Італії, та жителі регіону Тоскана передали гуманітарну допомогу в Кривий Ріг (фото)

27.05.2022

Українці, які проживають в Італії, та жителі регіону Тоскана передали гуманітарну допомогу в Кривий Ріг


Військова адміністрація Кривого Рогу продовжує розвивати відносини з муніципалітетами, фондами та громадськими організаціями країн Європи. Завдяки такій плідній співпраці місто отримало черговий гуманітарний вантаж – продукти, дитяче харчування, ліки та одяг від українців, що проживають в Італії, та жителів регіону Тоскана.

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: “Під керівництвом Олександра Вілкула Військова адміністрація Кривого Рогу сформувала за кошти міського бюджету стратегічний запас, з якого ми надаємо допомогу в тому числі і внутрішньо переміщеним особам. І ми також розширюємо наше міжнародне співробітництво з міжнародними організаціями та фондами. Зокрема, сьогодні ще один приклад такої ефективної співпраці. Ми отримали гуманітарну допомогу з Італії. В зборі цієї гуманітарної допомоги активну участь брали українці, які зараз живуть в Італії. Ми об’єднуємо всіх для того, щоб допомагати людям і для того, щоб наблизити нашу спільну перемогу”.

Він зазначив, що в Кривому Розі вже перебувають біля 60 тисяч вимушено переміщених осіб з Херсонської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Артем Березанець, представник ГО «Терапевтична група «Нове життя»», який привіз до Кривого Рогу гуманітарний вантаж з Італії, зазначив: “Наша ГО спільно з ініціативними громадянами Києва, а також були домовленості з Асоціацією українців міста Вольтерра (Італія) і муніципалітетом Понтедера, провінція Піза (Італія) – відкликнулись на запит мерії міста Кривий Ріг про надання допомоги біженцям з окупованих територій, а також з міст, котрі перебувають на території воєнних дій. Ми дуже сподіваємося, що ця допомога полегшить стан наших співвітчизників у цей важкий час”.

Допомогу в доставці вантажу надав також “Ротарі Клуб Київ Столиця”.
Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі та інших країн.

 

новини Кривий Ріг LiFE

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 09.12.2021
Фільми в  ПК «ІНГУЛЕЦЬ»
Чекаємо в кінотеатрі ПК «Інгулець». Придбати квитки можна в кінотеатрі або за...
Кино
Премьера: 27.01.2022
Мы - монстры 2
Баба Яга и Горбун решили сыграть свадьбу! Семья Уишбон точно не пропустит такой...
Кино
Премьера: 27.01.2022
Nightmare Alley
Nightmare Alley is a American neo-noir  thriller film directed by Guillermo del Tor...

Последние новости

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть