Серед різноманіття напрямків в інтер’єрі сьогодні легко можна загубитися, проте якщо ви полюбляєте природу, екологічність та натуральність – варто розглянути переважно ті стилі в інтер’єрі, що можуть задовольнити вашим потребам у спокої та затишку. Виробник терасної дошки Україна додає значний вклад до створення домівок мрії, які відрізняються своїм природним виглядом.
Природні стилі інтер’єру
Коли мова заходить про створення тієї самої домівки, у якій захочеться прожити все життя, хочеться зупинити свій вибір на чомусь гармонійному та спокійному, що буде з’єднувати з собою та навколишнім середовищем, тобто природою. В залежності від вашого способу життя та естетичних вподобань вам може підійти функціональний та мінімалістичний напрямок в інтер’єрі або навпаки збагачений на деталі, меблі та елементи декору максималістичний стиль. Розглянемо як приклад два напрямки в інтер’єрі, які значно відрізняються один від одного, проте поєднують у собі головний елемент – використання здебільшого матеріали природного походження при їх створенні:
- Стиль «мід-вік» який ще називають середньовічним, походить з того самого часу, про який говориться у його назві. Для цього дизайну використовуються автентичні матеріали, деталі та дрібні елементи оздоблення, які додають у простір нотку загадковості та старовинної зручності. Дерев’яні матеріали переважно отримуються коштом майстерного виробництва меблів з дубу, горіху або сосни. Проте не тільки меблі виконані у дереві: стіни, підлога, різноманітне обрамлення, посуд тощо бажано щоб був з натуральних матеріалів. Часто дизайнери використовують кам’яні елементи для надання важкості в інтер’єр та створення справжньої атмосфери міцності, яку ніс у собі старовинний період. Часто також присутні металеві елементи, проте не яскраві, а латунні або темні залізні деталі, які саме використовувалися у середньовіччі. Гобелени, численні драпірування, килими, розписи на стінах та як елементи різьблення на меблях – все це створює неймовірну атмосферу середньовіччя.
- Стиль «лофт» – зовсім протилежний напрямок, який характеризується своєю строгістю, мінімалізмом та сучасною брутальністю. Цей напрямок використовує великий простір для реалізації дизайну: великі вікна в підлогу, відкриті дротові зв’язки, необроблені матеріали для декорації стін та меблів створюють атмосферу вільності, свободи та значно звільняють простір. Меблі здебільшого виконані з дерева, які мають різноманітні металеві деталі. Колір може бути як світлий, так і темний, в залежності від переважаючого кольору стін та підлоги. Основні кольори для цього напрямку: чорний, білий, сірий, срібло.