Для того щоб створити стильний образ, потрібно грамотно підібрати не тільки одяг, але і прикраси.
Чималий асортимент сережок представлено на сайті https://kuz.ua/sergi/.
Що таке ювелірний етикет, які його основні правила і наскільки строго їх потрібно дотримуватися в XXI столітті?
Поєднання срібла та золота
Довгий час вважалося, що поєднання золотих та срібних прикрас — це ознака поганого смаку. Зараз ситуація кардинально змінилася: вдалий мікс дорогоцінних металів різного кольору виглядає стильно й сучасно. Але і тут є свої правила.
Сміливо поєднувати золото та срібло можна, якщо ви робите це з прикрасами одного виду, тобто одночасно одягаєте кілька:
- перснів;
- браслетів;
- ланцюжків.
У цьому випадку контраст між холодними та теплими відтінками металів стане цікавою деталлю образу й додасть йому трохи бунтарства. А ось змішувати, наприклад, золоті сережки та срібну підвіску стилісти все-таки не рекомендують: краще використовувати «дружбу» металів тільки як невеличкий творчий прийом.
Щоб усі прикраси в образі виглядали як єдине ціле, в них повинен бути сполучний елемент, а саме:
- геометричність, яка виражається в чітких загострених формах;
- елегантність — з каменями ніжних відтінків.
У цьому випадку жодна з прикрас не буде вибиватися з образу і виглядати зайвою.
Сережки й зачіски
При виборі сережок краще орієнтуватися на зачіску та форму обличчя. Наприклад, модель Кайя Гербер недавно зробила стрижку каре, до якої підібрала мініатюрні сережки-кільця. Найбільш універсальним варіантом стануть гвоздики або пусети — в них можна відправитися і на ділову зустріч, і на вечірку, додавши до образу великий кулон або яскравий макіяж.
Якщо ви хочете зібрати волосся в пучок або високий хвіст, вибирайте більші моделі, наприклад:
- «краплинки» з великими каменями;
- широкі кільця;
- багатоярусні «канделябри», як у співачки Бейонсе.
Для зачісок з відкритими вухами добре підійдуть великі моносережки або асиметричні кафи, які можна одягати по кілька штук одночасно.
Чи потрібен мінімалізм
Серед стилістів прийнято вважати, що для прикрас існують три зони — руки, шия і обличчя, притому, що одночасно заповнювати можна тільки дві з них. Цей міф уже давно потрібно забути — справа не в кількості прикрас, а в тому, як вони поєднуються між собою і з одягом. Зіпсувати навіть найстильніший total-look може один-єдиний невдалий перстень.
Масивні браслети краще доповнити вузькими однотонними перснями без каменів, а до багатошарового кольє підібрати лаконічні сережки. Одягати на себе все яскраве варто тільки у випадку, коли ви виступаєте на сцені зі східними танцями. Масивні прикраси розкриваються в повній мірі лише тоді, коли від них нічого не відволікає увагу.