Всі новини про життя міста

1,5 млн разів жителі області скористалися дистанційними послугами ДТЕК Дніпровські електромережі

За вісім місяців 2023 року 1,2 млн разів клієнти ДТЕК Дніпровські електромережі подзвонили у контакт-центр та скористалися послугами автоматичного голосового меню (IVR). Адже це швидко та легко без потреби з’єднання з оператором.

На другому місці серед зручних дистанційних сервісів – чат-бот в Viber та Telegram. Цією послугою вже скористалися 177 тисяч разів. Компанія постійно розвиває дистанційні канали зв’язку, щоб клієнти мали змогу замовити послуги в два кліки, не виходячи з дому.

«Попри війну ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує розвивати сучасні онлайн послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали. З початку року 177 тисяч разів клієнти компанії скористалися чат-ботом в Viber та Telegram для передачі показів, щоб повідомити про відсутність світла чи замовити роботи з обслуговування лічильника. Це майже втричі більше, аніж за аналогічний період минулого року. Ми закликаємо всіх клієнтів активніше користуватись чат-ботом. Адже це дійсно просто та зручно», повідомили в компанії.

 Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, необхідно:

  • у пошуку месенджера Viber та  Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню та замовити потрібну послугу.

Для вирішення питань, які потребують очного візиту, в компанії працюють Центри обслуговування клієнтів (ЦОК). За останні 8 місяців до фахівців ЦОКів звернулися понад 60 тисяч клієнтів. Всі центри обслуговування мають оснащені бомбосховища.  

Також є сучасний сервіс обслуговування у Facebook. Ним з початку року скористалися понад 100 тисяч жителів області. Через канал комунікацій у Facebook можна отримати рівноцінну консультацію, як у контакт-центрі або під час візиту до ЦОКу.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини