![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/ava-11.jpg)
З повномасштабною війною Херсонщиною прокотилася хвиля окупації. Пані Тетяну вона застала вдома – у Бобровому Куті. Під гнітом ворога жінка витримала два місяці. Та зрештою із родиною евакуювалася. Коли зі звільненням села повернулися, побачили розграбовану і побиту оселяю. У допомогу з відновленням не вірили до останнього, але вже сьогодні тішаться результатами роботи будівельників з Дніпропетровщини.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto1-7.jpg)
«Ініційований Президентом Володимиром Зеленським проєкт «Пліч-о-пліч» про нашу згуртованість. Готовність допомагати один одному, – каже начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. – Херсонщина – один з тих регіонів, який пройшов окупацію. У тамтешніх селах ворог трощив все навколо. Тероризував місцевих. Аби повернути людям жагу до життя, відбудовуємо нині їхні оселі».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto2-6.jpg)
Коли на подвір’я Тетяни зайшли майстри, вона не одразу повірила. Вони стали до відновлення її будинку. Замінили покрівлю, вікна та двері. Наново відбудували веранду та пофарбували фасад.
«Коли з чоловіком побачили у себе майстрів, були шоковані. Вони все робили швидко та якісно. Я з ними розмовляла, щоб їм не було у нас сумно. Пригощала смаколиками, – пригадує мешканка Бобрового Кута. – Результатом їхньої праці задоволені. Радіють й діти. Фотографують дім і бабусі відправляють. Щиро вдячні за таку допомогу».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto3-6.jpg)
Жінка додала, після пережитої окупації складно ставати на ноги. Її родина до вторгнення ворога у село тримала господарство. Нині ж залишилася ні з чим.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto4-8.jpg)
«У нас були корови, поросята, гуси. Вирощували. Їздили на ринок, продавали. Але від худоби нас «звільнили», – пояснила Тетяна.
За проєктом «Пліч-о-пліч» Дніпропетровщина опікується трьома селами. У кожному з них нині працюють бригади будівельників.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto5-6.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE