![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/mitmisch4657_2-1024x576.jpg)
За процесуального керівництва Криворізької центральної окружної прокуратури повідомлено про підозру директору одного з комунальних підприємств Криворізької міськради у розтраті чужого майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).
Про це повідомили у Дніпропетровській облпрокуратурі.
За даними слідства, у 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею було укладено договір про постачання аптечок для військових.
Так, підприємство поставило аптечки, недоукомплектовані необхідними медичними препаратами, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/mitmisch4657_1-1024x576.jpg)
Внаслідок протиправних дій службовця збитки спричинені тергромаді становлять 3,4 млн грн.
Під час обшуків у приміщенні комунального підприємства правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує злочинну діяльність, та аптечки.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/mitmisch4657_3-1024x576.jpg)
Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – УСБУ області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
новини Кривий Ріг LIFE