test

Всі новини про життя міста

361 новий об’єкт відновлювальної енергетики підключив ДТЕК Дніпровські електромережі за 2023 рік  

За 12 місяців 2023 року ДТЕК Дніпровські електромережі підключив до мереж у Дніпропетровській області 361 сонячну електростанцію.

Про це повідомили в пресслужбі енергокомпанії.

Загальна потужність підключених об’єктів – майже 34 МВт. Автономні джерела зеленої генерації допомагають децентралізувати та підвищувати ефективність енергетичної системи України та в цілому збільшують її стійкість. 

 Після атак росії на енергосистему країни у 2022-2023 роках важливість невеликих автономних об’єктів генерації енергії значно зросла. Кожен такий новий об’єкт – це внесок у проходження складної зими та трансформацію української енергетики. ДТЕК Дніпровські електромережі допомагає створювати в Україні умови для зростання кількості таких об’єктів та підключає їх до своїх мереж.

«Попри війну і зосередження всіх зусиль компанії на відновленні зруйнованого ворогом обладнання, ми продовжуємо наші проєкти розвитку мереж, що дозволять підключати та використовувати об’єкти «зеленої» генерації. За 2023 рік ДТЕК Дніпровські електромережі підключив у Дніпропетровській області понад 360 сонячних електростанцій загальною потужністю майже 34 МВт. Це наш внесок у реалізацію урядового плану трансформації української енергетики, побудову надійної, гнучкої та ефективної інфраструктури електромереж та створення сприятливого середовища для розвитку просьюмерів*», – підкреслив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Загалом від початку діяльності у Дніпропетровському регіоні компанія вже підключила до мереж майже 7,5 тис об’єктів зеленої генерації (сонячних, вітряних, біогазових та біомасових станцій) загальною потужністю 878 МВт. До прикладу, цієї потужності достатньо для забезпечення електроенергією всього Дніпра та ще трьох крупних промислових міст – Кривого Рогу, Кам’янського та Павлограду.  

*Просьюмер від англ. Prosumer — producer and consumer (виробник і споживач).

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі