Графічні роботи відомого криворізького художника виставлено для споглядання.
У Міській виставковій залі відкрилась нова експозиція графічних робіт знаного художника Дмитра Ситника з тематичною назвою – «Весняний настрій».
«Представлені яскраві, колоритні, вражаючі своїм позитивним настроєм картини, що написані в техніці суха пастель та, здебільшого, у напрямках поп-арт і модерн. Дякуємо, було пізнавально!», – ділиться враженнями від відвідування виставки криворіжанка Iryna Zinovieva.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336088881_967336811284859_4677777567258891360_n-757x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336101203_1304497843742052_4180305812334616350_n-769x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336112625_1153206731988192_5538336495527079239_n-769x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336148078_179805784801837_8534617431279963162_n-1024x889.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336171924_1606969289809304_605741272409025774_n-1024x857.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336185503_5974929882621056_3222832631020427719_n-1024x769.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336254967_163030839890968_2758947909909716798_n-769x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE