Всі новини про життя міста

Асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» на чолі з підприємцем Михайло Мармером презентувала відкриття клубу

15 березня в нашому місті влаштували зустріч підприємців із різних сфер та представників міської влади й правоохоронних органів, аби обговорити проблеми, що турбують міських бізнесменів. Також криворіжці з асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» заявили про запуск клубу підприємців, де проходитимуть різні майстер-класи й конференції, спілкування з психологами та юристами. Планують відкрити й мовну школу для ФОПів.

15 березня асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» презентувала відкриття нового клубу для підприємців. Провідною метою було створити новітній та сучасний майданчик для криворізьких ФОПів, де вони зможуть розвиватися й навчатися новому. Також підприємці зможуть спілкуватися, відвідувати майстер-класи та конференції, консультуватися з юристами, психологами та представниками податкової служби тощо.

Крім того, на базі клубу підприємців планують відкрити мовну школу, де всі охочі вивчатимуть українську, англійську, польську та інші мови. Збиратимуться підприємці в неформальній обстановці, наприклад, у різних закладах харчування.

«Ми презентуватимемо ряд програм, які, на нашу думку, є дуже цікавими для підприємців, і ми дуже хотіли би, щоби вони підключилися до цієї справи. І ми вважаємо, що ми лише разом зможемо зробити такий бізнес-простір, де буде цікаво, корисно кожній людині працювати й вирішувати якісь завдання», – відмітила виконавча директорка асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» Наталя Трищенко.

Крім того, в межах розширеного засідання асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу», влаштували обговорення нагальних проблем з представниками міської влади. Саме завдяки тісній взаємодії ФОПів із виконкомом планують покращувати бізнес у нашому місті.

«У нас є декілька проблем і влада дійсно намагається нам полегшити нашу працю, але проблеми стосуються і оренди приміщень, і оренди землі, і комунальних послуг. І завдяки цьому, якщо ми вирішимо наші питання, нашому криворізькому бізнесу буде набагато легше вести свою справу», – зазначила Наталя Трищенко.

Загалом на засідання ФОПів зареєструвалось близько 60 людей – це представники великого, середнього й малого бізнесу різних сфер. Також запросили голів райвиконкомів, керівників великих підприємств, представників правоохоронних органів. Всього в асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» близько 300 учасників, але список поповнюється щодня. 

«Люди хочу потрапити на цей захід і це є дуже важливим для нас. Ми сподіваємося, що тут буде дуже цікаво людям і будуть цікаві ідеї», – додала Наталя Трищенко.

Джерело: one.kr.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі