test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі весняні канікули у школах за різним графіком

Традиційно, кінець березня –  довгоочікувана пора для школярів, оскільки учні й учениці мають законний тиждень відпочинку. Це стосується тих шкіл, які працюють за семестровим графіком.

У Кривому Розі усі державні школи розподіляють 175 робочих днів навчального року на два семестри – до Нового року і після. Також у навчальному процесі роблять паузи  – осінні, зимові та весняні канікули. Найдовшим відпочинковим періодом є літо, бо українські школярі не навчаються майже три місяці.

Що ж стосується дат, на які припадають канікули, то Міністерство освіти й науки їх лише рекомендує, а от точні дні визначає кожен заклад освіти індивідуально. Рішенням педагогічної ради затверджується увесь навчальний процес протягом навчального року – так регламентує закон.

У більшості шкільних закладів Кривого Рогу весняні канікули заплановано в період з 27 березня по 2 квітня. Проте деякі визначили інший період: з 20 по 26 березня.

Так, наприклад, Криворізька гімназія №41 уже оголосила своїм здобувачам освіти про канікули з 20 по 26 березня. А от сусідній з нею Криворізький ліцей №35 «Імпульс» запланував канікули в останній тиждень березня.

Звичайно, це не зручно з огляду на те, що дві школи розташовані поруч, а діти з однієї сім’ї здобувають знання у цих закладах. Батьки між собою обговорюють, що планували відпочинок разом в один час для дітей родини, а тепер виходить так, що поки менші будуть відпочивати, то старші цілий тиждень навчатимуться, і навпаки.

Примітно, що під час воєнного стану в Україні немає святкових вихідних днів, тому школярі навчаються безперервно протягом усього навчального року. До того ж навчання проходить у дистанційному режимі, що негативно впливає і на стан здоров’я дітей, і на рівень знань, і на комунікацію між дітьми.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі