Діти заслуговують на гідне піклування та турботу протягом усього часу до вступу у доросле життя.
А майбутні батьки мають розуміти, що дитина – це не забава та не іграшка, а величезна відповідальність і купа обов’язків.
Але все ж таки є й ті, хто не готові виховувати своє чадо.
Так, 4 квітня працівники служби у справах дітей Саксаганської райради та інспектор ювенальної поліції вилучили у горе-матері троє неповнолітніх дітей, що перебували у неналежних умовах: бруд та неприємний запах у квартирі, відсутні продукти харчування та засоби гігієни. Малюки були голодні та мали педикульоз.
Про це повідомили у Саксаганській райраді.
Дітей тимчасово влаштовано до дитячої лікарні для обстеження та лікування. Подальша доля дітей буде вирішуватися органом опіки та піклування у судовому порядку.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339923687_207313261929361_9063702736352590652_n-1024x808.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339885971_761444612301056_6518789803530995415_n-1024x808.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339924197_540518491543618_7308549888898353108_n-1024x807.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339931858_732128665075532_364854144250571738_n-1024x808.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339943061_748951090158728_585689610206736024_n-1024x807.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340224595_236594905504266_9071760950433281279_n-1024x808.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE