Кривий Ріг не забува українського патріота, композитора та співака Кузьму Скрябіна. Так вже сталося, що останній в його житті концерт відбувся в криворізькому Палаці молоді.
Співак загинув 2 лютого 2015 року неподалік Кривого Рогу, на трасі в селі Лозоватка.
В місті на честь співака висадили сквер – поблизу Палаці молоді.
За молоденькими деревцями систематично доглядають. Днями в сквері імені Кузьми Скрябіна посадили липи. Під час заходу представили барельєф Кузьми.
“Кривий Ріг пам’ятає славного композитора, поета, співака Кузьму Скрябіна, і його останній концерт у Палаці молоді і студентів Криворізького національного університету.
Представники громадськості, керівники підприємств, організацій, студенти посадили молоді липи в сквері його імені.
Барельєф Кузьми виготовив скульптор-художник Віталій Колесников. Фото Стаса Лебединського”, – написав у соцмережі про цю подію криворізький журналіст Микола Крамаренко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339663224_1324188198439589_7066263708511339656_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339685155_926022051878339_9005216168235340589_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339902728_111596155231535_2360123655688092579_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339914976_776430860499502_736363090623451412_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339977540_533552828956723_5844970506484159103_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339994581_1339837603416195_7281042219514975316_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340028882_1563522087502521_355525324013046411_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE