asd

Всі новини про життя міста

Британці передали допомогу військовим Криворіжжя (фото)

У скрутну годину й перевіряються люди, друзі. А таких у України, на щастя, багато – мільйони людей в усьому світі: вони надають українцям, котрі борються за мир на своїй українській землі, всебічну допомогу.

«Новий рік розпочали на теплій ноті: сьогодні завдяки людяності та відкритості британських благодійників Криворізький район, наші мужні захисники вкотре відчули підтримку усього світу, стійко стоячи на захисті рідної країни та відстоюючи мир і свободу.

Так, завдяки налагодженій взаємодії начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка із волонтерами отримали чергову допомогу від британської організації Vans without borders та зокрема Ігора Хавера, Саманти Діленей, Лі Каміреллі-Агіус, Джастіна Вудхауса, які знову прибули з гуманітарним вантажем до Криворізького району, привізши для потреб українських захисників чималу партію різноманітних ліків, теплого спеціалізованого одягу та екіпіровки, ковдр, спеціальних медичних засобів та електрогенератор. Все це буде направлене за потребою для наших бійців.

Щиро вдячні кожному за допомогу! Із такою підтримкою Перемога буде неодмінно за нами!», – розповіли про допомогу в Криворізькій райдержадміністрації.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі