Всі новини про життя міста

Бюджетні рішення березня: триразове збільшення фінансування на підготовку до нового опалювального сезону, ліквідація наслідків обстрілів та допомога постраждалим мешканцям

Згідно з бюджетом міста на 2024 рік, майже 80% – це видатки пов’язані з воєнним станом та видатки соціального характеру.

22 березня відбулося чергове пленарне засідання сесії Криворізької міської ради, на якому було розглянуто 88 питань. У пріоритеті – видатки пов’язані з воєнним станом, соціального характеру та зміцнення інфраструктури міста.
 
Загальний фінансовий ресурс міського кошторису у сумі 431,6 млн. грн буде спрямований на реалізацію основних наступних заходів:
 
300 млн грн – на проведення  робіт з підготовки об’єктів теплопостачання до наступного опалювального сезону, продовження оптимізації схеми теплопостачання міста (яка була затверджена раніше та діє до 2025 року), проведення ремонтних та регламентних робіт на об’єктах теплопостачання комунального підприємства «Криворіжтепломережа». Це – у три рази більше, ніж у минулі роки.
 
Для покращення якості теплопостачання жителів міста буде проведено децентралізацію-реконструкцію однієї з найбільш застарілих котелень – котельні Криворіжсталі, яка постачає тепло 40 тисячам споживачів – в Металургійному районі. Цього року планується встановлення блочно-модульної котельні по вул. Криворіжсталі, заміна більше 2 км теплотраси зі збільшенням діаметру від котельні «Гігант» до «Мудрьоної» (в подальшому буде оновлено всі 7 км цієї теплотраси).  Також для проведення у подальшому реконструкції котельні «Механобр» цього року будуть проведені проєктні роботи.
 
1,5 млн грн – передбачається на реконструкцію котельні закладу освіти  в Центрально-Міському районі
 
3 млн грн  – на заходи з усунення аварій в житловому фонді, у тому числі внаслідок військової агресії рф, Зокрема, 1,8 млн грн –  на капремонт житлового фонду, пошкодженого внаслідок ракетного удару в Металургійному районі, 350 тис грн – на поточний ремонт покрівлі будинку на вул. Павла Глазового пошкодженого шахедом в ніч з 17 на 18 березня.
 
20 млн грн – збільшення видатків на виплату допомоги мешканцям Довгинцівського та Металургійного районів міста, що постраждали внаслідок ракетного удару 12 березня
 
На підтримку Сил безпеки та пожежно-рятувальної служби виділено 10 млн грн. Зокрема 5,0 млн – для третього державного пожежно-рятувального загону на проведення ремонтно-відновлювальних робіт, пально-мастильні матеріали, запасні частини, проведення ремонту автомобілів, тощо.
 
По управлінню капітального будівництва – виділення 66,4 млн грн на будівництво протирадіаційного укриття у Саксаганському районі).
 
11,4 млн грн – для проведення ремонтів в лікарні №5 (9,8 млн грн система тепло-, водопостачання) та дитячій лікарні №4 (1,6 млн грн ремонт конструкцій та заміна вікон).

2,2 млн грн – на встановлення додаткових генераторів в лікарні №16, ще 2,0 млн грн – на поточний ремонт приміщення лікарні;

216,6 тис грн – на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи