![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431509490_444038144626195_161301272001059673_n-1024x683.jpg)
Рятувальники Кривого Рогу отримали від представників Головного управління сучасні прилади, які використовуються при проведенні пошуково-рятувальних робіт. Також службовці пройшли тренінг та ознайомилися з принципом роботи сучасних приладів.
Про це повідомляє пресслужба КРУ ГУ ДСНС України в області.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433898893_444038024626207_1785657915889632586_n-1024x683.jpg)
Так, зокрема, у полі зору фахівців був телеметр, який використовують під час рятувальних робіт у зруйнованих спорудах. Цей прилад визначає рух будівельних конструкцій та застерігає рятувальників про можливість обвалу.
Також фахівці ДСНС ознайомилися з роботою віброфона, який допомагає здійснювати пошук людей під завалами.
Отримане обладнання планується використовувати підрозділами Криворізького гарнізону під час виконання оперативних та бойових завдань, ліквідації наслідків надзвичайних подій.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431542458_444037981292878_2982167639779642558_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431543980_444038104626199_2120373043039560188_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433876678_444038057959537_6773460443945035835_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE