asd

Всі новини про життя міста

Час повертати своє: добровольців з Дніпропетровщини запрошують вступати до штурмової бригади «Буревій»

«Окупанте, буря насувається. Час повертати своє». Це слоган штурмової бригади «Буревій». Кістяк підрозділу – досвідчені військові, які у перші дні війни обороняли столицю, а нині героїчно утримують Бахмут. Вони шукають сміливих і завзятих добровольців, щоб разом звільняти українські території від окупантів.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.   

«Міністерство внутрішніх справ формує вісім підрозділів Гвардії наступу. Запрошуємо вмотивованих добровольців. Під керівництвом досвідчених військових вони звільнятимуть наші території. Та спочатку пройдуть навчання з вогневої підготовки, тактичної медицини. «Буря йде на ворогів. Вступай і наступай!», – закликав заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України Вадим Макаренков.

Основа бригади «Буревій» – військові з величезним бойовим досвідом. Це бійці 1-шої Президентської бригади оперативного призначення. З початку повномасштабного вторгнення вони обороняли столицю, захищали важливі державні об’єкти та інфраструктуру. Потім – брали участь у бойових діях у Сєвєродонецьку та Лисичанську. Нині ж героїчно утримують Бахмут.

Записатися до Гвардії наступу можна онлайн та офлайн. Подати анкету через сайт storm.mvs.gov.ua. Або ж прийти до одного з дев’яти ЦНАПів області.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі