![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/kceck4efuefu.jpg)
Ще плюс один спалений біотуалет у Кривому Розі. Цього разу в парку Гданцівському, що в Центрально-Міському районі. Вбиральня була прикріплена до бетонного укриття і стала черговою “стратегічною ціллю” вандалів.
“Немає слів, якими б я описала своє обурення. Знов акт вандалізму, знов спалили біотуалет поряд з укриттям. Агов, це вже четвертий! Люди, будьте вихованими!” – звернулася до містян голова Центрально-Міському району Катерина Белоусова.
Сумно це визнавати, але безглуздий челендж “Спали біотуалет” у нашому місті набирає обертів. Поки що безкарно…
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_11-47-24.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_11-47-24_2-576x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_11-47-24_3-576x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE