test

Всі новини про життя міста

Через підтоплення та небезпеку для жителів на Дніпропетровщині застосовують відключення електрики

У Дніпропетровській області ускладнюється ситуація через весняне водопілля. Для безпеки населення 18 квітня за розпорядженням ДСНС у смт Обухівка відключено дві ділянки електроліній та 22 трансформаторних підстанції у зоні затоплення через паводок річки Оріль. Оскільки водопілля триває, перелік районів, де будуть застосовуватися відключення, може доповнюватися. Електропостачання буде відновлено за кілька днів, коли рівень води знизиться та зникне загроза життю людей.

Через весняне водопілля та затоплення територій у ряді прирічкових населених пунктів у Дніпропетровській області ДСНС оголосила червоний рівень небезпеки. Щоб уникнути коротких замикань на електрообладнанні та убезпечити жителів від смертельної загрози удару струму, енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі проводять відключення електроустаткування, що опинилося у зоні підтоплень.

Так, згідно із проханням ДСНС та міського голови відключено дві ділянки електроліній в смт. Обухівка та 22 трансформаторних підстанції, де сталося затоплення через підняття води в річці Оріль.  Без електропостачання залишилися близько 260 домівок. Його можливо буде відновити за кілька днів, коли рівень води знизиться та зникне загроза життю людей.

Ситуація через весняне водопілля у Дніпропетровській області продовжує ускладнюватися. Тож перелік районів, де застосовуватимуться відключення, може доповнюватися. Про це ми повідомимо додатково.  

У ДТЕК Дніпровські електромережі просять жителів зберігати спокій та не наближатися до енергооб’єктів. Про обірвані дроти, підтоплення трансформаторних підстанцій, − негайно повідомте у компанію. Скористайтеся сайтом, чат-ботами у Viber та Telegram, зателефонуйте до контакт-центру +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497 або напишіть нам у Facebook.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі