Протягом ночі та під ранок оборонці ПвК “Схід” знищили над областю 24 повітряні цілі. По 12 ракет та безпілотників. Працювали у Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському, Новомосковському, Кам’янському районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Пошкоджені кілька енергетичних об’єктів – у Дніпровському, Криворізькому та Кам’янському районах. На одному з них постраждав чоловік. Йому надали необхідну медичну допомогу, оговтуватися буде вдома.
У Кам’янському, де ворог потрощив дачний кооператив, ще п’ятеро поранених. Серед них – 5-річна дівчинка. Дитині надали меддопомогу. Лікуватиметься амбулаторно. Як і жінки 19 та 47 років. А двоє чоловіків, 36 та 47 років, госпіталізовані. Один з них – “важкий”.
Зруйновані 3 дачні будинки, ще 4 – пошкоджені. Понівечені автомобілі.
Не припиняється й терор Нікопольщини.
Через атаку на Нікополь, яка сталася вчора надвечір, пошкоджений санаторій, 3 приватні будинки, господарські споруди.
Вночі ворог адарив по Марганецькій громаді і Нікополю. Знищений магазин. Пошкоджений павільйон з ремонту одягу. Люди цілі”, – додав Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_07-38-43-2-1024x770.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_07-38-43-3-1024x801.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_07-38-43-4-1024x635.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_07-38-43-1024x749.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE