Всі новини про життя міста

Чому в період відключень світла важливо вчасно передавати покази лічильника, – пояснює ДТЕК Дніпровські електромережі

З 30 травня по 3 червня настає новий період для передачі показів лічильника за світло. ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує зробити це вашим щомісячним ритуалом, особливо якщо застосовувались стабілізаційні відключення.

Адже передані покази допоможуть визначити обсяг фактично спожитої вами електроенергії впродовж поточного місяця, а постачальникам – нарахувати за ним коректну суму для оплати.

ДТЕК Дніпровські електромережі розраховує обсяг спожитої вами електроенергії за один календарний місяць на основі показів лічильника, які ви передаєте впродовж двох днів до закінчення поточного місяця та протягом 1-3 числа наступного місяця. Якщо ви передасте покази 4-го числа і пізніше, то, згідно із законодавством, вони будуть вимушені розрахувати цей обсяг за середньодобовим споживанням аналогічного періоду минулого року.

Уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за реально спожиту електроенергію можна, якщо не забувати вчасно передавати покази. Це має особливе значення в період стабілізаційних відключень, коли ви споживали менше, ніж зазвичай. Так ви будете сплачувати лише за ту електрику, яку використали впродовж місяця.

Найпростіше та найшвидше передати покази можна через чат-бот:

  • у пошуку месенджера Viber та Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню «Передати покази лічильника» та за підказками чат-бота надіслати інформацію.

Також у чат-боті ви завжди можете знайти актуальну інформацію щодо графіків стабілізаційних відключень.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі