Минулося. Загиблих та постраждалих немає.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“У решті міст та сіл Нікопольщини, як і в цілому по області, без ворожих атак”, – зазначив він.
Вчора, 4 березня, вдень – 4 удари дронами-камікадзе і стільки ж артобстрілів. Від атак ворога потерпала Нікопольщина – райцентр та Марганецька громада. На щастя, через це не постраждали люди. Але є руйнування.
Пошкоджене приватне підприємство, 9 осель місцевих. Понівечена господарська споруда, ще одна – зруйнована. Потрощені мікроавтобус і гараж. Зачепило кілька ліній електропередач й газогін. Виникла пожежа, її оперативно загасили.
Нагадаємо, у Дніпровському районі працювала ППО. Через падіння уламків збитої ракети зайнялася будівля, яку не експлуатували. Вогонь рятувальники приборкали.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_18-30-26-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_18-30-27-2-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_18-30-27-1024x688.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_18-30-28-1024x604.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_18-30-30-1024x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE