![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433105393_1461374964764089_4586617457970689849_n-1024x768.jpg)
Днями у Києві відбулася важлива подія: зустріч омбудсмена Туреччини Шерефа Малкоча з родинами полонених та зниклих безвісти.
Понад 800 представників родин зібралися в одному залі, аби розповісти про свій біль, пекучий і нестерпний. Історії, такі схожі одна на одну, і такі різні водночас. Квінтесенція страждання.
Про це у дописі повідомила голова ГО «Сталева гвардія КР» Оксана Латанська.
Отець Сергій, благословляючи криворізьку групу перед зустріччю, процитував слова одного зі своїх прихожан: «Якби я не вірив, що останнє слово за Богом, я б збожеволів від того, що відбувається навкруги. Господь веде нас важким тернистим шляхом, але якщо Він дає нам такі випробування, отже, Він вірить в нас».
– Ми обов’язково вистоїмо. Переможемо. Дочекаємося. Бо ми – Сталева гвардія, і наша сила – в єдності! Моєму синові 24. 23-й місяць полону. Я чекаю. Я дочекаюся, – написала Оксана Миколаївна у своїй публікації.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433139304_1461374831430769_2733624469043813933_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433143856_1461374854764100_6467908505616726310_n-767x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433234670_1461374918097427_6585344496304467506_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434271097_1461375011430751_5024213177123825622_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434305763_1461374898097429_2863861217991414755_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot-2024-03-27-092939.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE