![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/4m1a6716-1536x1113-1-1024x742.webp)
На посаді директора департаменту з виробництва чавуну та сталі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Дмитро Терехов знаходиться у підпорядкуванні заступника генерального директора з металургійного виробництва. Він відповідатиме за організацію та ефективне виробництво чавуну та сталі згідно з бізнес-планами компанії, координацію роботи підрозділів департаменту та організацію безпечної праці у колективі.
Про це повідомили у корпоративній газеті metalurg.
Дмитро Терехов народився 11 червня 1986 року. Здобув вищу освіту у Криворізькому технічному університеті у 2008 році за спеціальністю «Інженер-металург».
До команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Дмитро Терехов приєднався у серпні 2020 року заступником начальника виробничого управління зі сталеплавильного виробництва. У січні 2023 року очолив сталеплавильний департамент підприємства.
новини Кривий Ріг LIFE