asd

Всі новини про життя міста

Дніпропетровщина підписала Меморандум про партнерство з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження

Дніпропетровська ОВА, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і облрада підписали тристоронній Меморандум про партнерство. У ньому закріпили принципи взаємовигідної співпраці.

«Попри війну, закладаємо фундамент співпраці. Заради важливих тем. Це ощадливе використання ресурсів. А ще – зменшення шкідливих викидів. Аби робити більш екологічними та конкурентоспроможними усі галузі. Від промисловості до сільського господарства», – зазначив очільник Дніпропетровської області Сергій Лисак. 

За його словами, у регіоні діє власна Стратегія з енергоефективності. Завдяки їй мешканці багатоквартирних будинків можуть заощаджувати енергію. А ще майже півтори сотні котелень живляться від альтернативного палива. Область – лідер України з використання сонячних панелей у приватних домогосподарствах.

«Наша місія – заохочення, інформування та підтримка важливої ролі громад у зміцненні енергонезалежності. А ще низьковуглецевому розвитку держави. Ми, разом з місцевою владою, сформуємо армію професійних та цілеспрямованих енергоменеджерів. Вони стануть рушійною силою позитивних змін», – наголосила голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва.

Вона додала, що вагомим кроком до посиленням співробітництва з місцевою вдалою стануть регіональні офіси декарбонізації та енергоефективності. Перший відкрили на Дніпропетровщині. Там допомагатимуть громадам ставати енергоефективнішими. А ще впроваджувати сучасні технології під час відбудови.

 «Світ давно рухається у цьому напрямку. Розвиток економіки й енергетики вже не розглядають без декарбонізації», – сказала перший заступник голови Держенергоефективності Марія Малая.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і Дніпропетровщина взаємодіятимуть у декількох напрямках. Це, зокрема, розроблення місцевого енергетичного плану, створення «подушки енергетичної безпеки» регіону, залучення грантів.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі