Поламані кущі – це не наслідки буревію, це – результати людської некерованої поведінки.
В парку сімейного відпочинку імені Федора Мершавцева здійснено акт вандалізму.
Про це повідомили в Благодійному фонді «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», який опікується цим місцем:
«Якщо природні явища непередбачувані, то людська недбалість до парку кричуще обурлива. На цей раз від вандалів дісталося локації навколо фонтану, яка є окрасою парку і пройти повз, щоб не помилуватися втіленим ландшафтним задумом з різноманіттям хвойних рослин, просто неможливо. Розщеплені та понівечені кущі туй, які плекались багато років, викликають бурю емоцій, а головне виникає питання: навіщо?
На превеликий жаль, наша команда Благодійного фонду Громадська ініціатива мешканців Кривбасу не в силах вберегти кожну рослинку, але в силах кожному поважаючому себе відвідувачу парку, у випадках виявлення наруги над природою, припиняти такі дії або оперативно звертатись за допомогою до адміністрації парку. Розраховуємо на вашу підтримку , бо ми працюємо для вас, та хочемо, щоб нашим нащадкам лишився парк в усій його красі».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398445228_712249210932748_5880681781369918612_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398183191_712249144266088_7600006651581723319_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398415707_712249400932729_2838839918637372641_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398496252_712249620932707_9087153689372908250_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE