![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/ava-3.jpg)
У Дніпрі пройшов Міжрегіональний форум. Доєднались молодіжні центри, ради, студентське і шкільне самоврядування. А ще громадські організації, міжнародні партнери. Учасники – із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей.
Про це повідомили в ОВА.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1.jpg)
Серед гостей зустрічі – заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук.
«Основна задача форуму – об’єднати молодь з найбільш наближених до фронту областей. Фактично напрацьовуємо національну стратегію громадянської ідентичності. І важливу роль у ній займають саме активні хлопці та дівчата», – наголосив Владислав Яцук.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1.jpg)
Темою форуму обрали партнерство: між молоддю, державою, громадянським суспільством, іноземними донорами.
«Сьогодні завдяки Силам оборони ми можемо проводити такі заходи. Для молоді це гарна нагода напрацювати важливі проєкти. Й далі втілювати на місцях у своїх громадах, – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай. – Іноземні партнери надають грантову підтримку. Але, щоб їх залучити, повинні бути якісні та цікаві ініціативи».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1.jpg)
Заступник очільника області акцентувала, що зараз молодіжний рух набирає обертів. Зокрема, хлопці та дівчата з Дніпропетровщини – лідери України за кількістю поданих проєктів на Всеукраїнський конкурс кращих практик.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-1.jpg)
Перший заступник голови президії Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Вадим Байдак вважає, що форум вийшов масштабний. Цікаві дискусійні панелі, жвавий діалог. А після обговорення плідно попрацювали робочі групи. Команди генерували ідеї та плани на наступний рік.
«Крутий майданчик для нового покоління, яке в останні роки зіштовхнулось з дуже складними викликами. Цим юним хлопцям та дівчатам відбудовувати своє щастя в Україні. Потрібно вже на цьому етапі залучати молодь до політичних процесів, вивчати їхні потреби», – сказав засновник одного з благодійних фондів Олексій Савчук.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/7.1.jpg)
Діана з Кривого Рогу зізналась, прийшла на форум за досвідом, натхненням, новими знайомствами. Дівчина працює в благодійній організації менеджеркою дитячих та молодіжних проєктів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/9.jpg)
Організатори міжрегіонального форуму – Молодіжна рада при ОВА, Дніпропетровська обласна військова адміністрація та фонд ЮНІСЕФ за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
«Ми були перші в країні, хто запустив пілотний проєкт «Соціальна няня». Серед завдань команди – супровід дітей, які захворіли на туберкульоз. Далі вже інші українські міста почали переймати наш досвід», – розповіла Діана.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/7.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/8.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/10.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/11.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/12.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE