Всі новини про життя міста

Криворізьку інфекційну лікарню знову ремонтують (фото)

В медичному закладі відновили попередньо “заморожений” ремонт – наразі роботи проводять за міжнародного фінансування.
У рамках зустрічі з виконавчим директором Українського Фонду соціальних інвестицій в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду на базі лабораторії  Криворізької інфекційної лікарні №1.
«Місто проводить капітальний ремонт і перепланування нашої інфекційної лікарні. А разом з Українським фондом соціальних інвестицій відбувається і ремонт лабораторного відділення та укриття. Реалізація цього проєкту здійснюється за кошти Уряду Німеччини, що надаються через Німецький банк розвитку KfW та на умовах співфінансування з міським бюджетом. Інфекційна лікарня  на наступний рік буде з новою лабораторією з обладнанням та устаткуванням», – зазначив Юрій Вілкул.
Олександр Павліченко, консультант з будівельних питань Українського фонду соціальних інвестицій  сказав: «Триває капітальний ремонт  лабораторного корпусу інфекційної лікарні. Вже виконано 30% робіт від плану. По графіку йдемо з випередженням. Зараз виконані заміна покрівлі, інженерних систем та комунікацій, дверей і, частково, утеплений цоколь. Частина утеплення буде перенесена на весну. На початок літа заплановано відкриття  лабораторії».
Днями інфекційна лікарня отримала, у рамках Меморандуму з Українським фондом соціальних інвестицій, новітнє обладнання для роботи клініко-діагностичної лабораторії. Це – термостати сухоповітряні в кількості 6 штук, центрифуги лабораторні в кількості 5 штук. мікроскопи бінокулярні в кількості 5 штук, стерилізатори повітряні в кількості 4 штуки, лабораторні холодильники в кількості 4 штуки, автоматичні гематологічні аналізатори в кількості 2 штук, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний коагулометр, станція аналізу сечі. Загальна вартість переданого обладнання склала понад 6,2 мільйони гривень.
Керівництво Українського фонду соціальних інвестицій дало високу оцінку спільної роботи у Кривому Розі. Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій відзначив, що за роки співпраці Кривий Ріг показав  ефективну організацію та  системність в роботі.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі