Всі новини про життя міста

До Кривого Рогу завітала координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун (фото)

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів зустріч з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун. Обговорені питання взаємодії міста з міжнародними організаціями системи Організації Об’єднаних Націй.

Зокрема, детально зупинилися на ситуації з водопостачанням, що склалася після руйнування Каховської дамби та визначили, яку підтримку організації та фонди ООН можуть надати Кривому Рогу. 

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

У зустрічі також взяли участь Сара Хілдінг дер Ведувен, голова офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні, Антон-Джозеф Хаген, спеціаліст з координації гуманітарних питань УКГС ООН, Неля Заблоцька-Сєннікова, помічник спеціаліста з координації гуманітарних питань УКГС ООН.

Деніз Браун зазначила: «Ефективно взаємодіємо з владою Кривого Рогу для того, щоб допомогти місту та його мешканцям подолати виклики, які були спричинені війною. З представниками міської влади Кривого Рогу ми дуже тісно працюємо від початку повномасштабного російського вторгнення. У нас відмінна взаємодія. Міська влада чітко інформує про те, які заходи вживає і яка додаткова підтримка потрібна від Організації Об’єднаних Націй. Після цього ми шукаємо можливості надати таку допомогу. Після жахливих атак з боку російської федерації, від яких постраждали багатоквартирні житлові будинки, наша команда одразу приїздить на місця прильотів, працюємо з організаціями «Проліска» та «Карітас» – чудовими українськими партнерами. Усі надзвичайно злагоджено працюють  і це дуже добре для українського народу».

Голова Ради оборони Олександр Вілкул зазначив: «Ми дуже вдячні нашим давнім друзям – Організації Об’єднаних Націй та всім міжнародним партнерам за допомогу! Разом ми впоралися з багатьма викликами – на наше місто було більш ніж  60 ракетних і дронових атак. 

Олександр Вілкул особисто подякував Деніз Браун за увагу до Кривого Рогу: 
«Деніз Браун (Denise Brown) – координаторка системи ООН в Україні. Моя добра, перевірена знайома. З початку війни ми зустрічалися вже п’ять разів і в Кривому Розі, і на Херсонщині. Я дякую структурам ООН за спільні реалізовані проєкти – і по допомозі ВПО, і по створенню «освітніх просторів» для дітей, і за допомогу будматеріалами, і особливо, що стало дуже важливо після руйнування окупантами Каховскої дамби – за реагент для очищення води. Провели нараду, підбили підсумки, окреслили плани на четвертий квартал та наступний рік», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Спектр питань за якими Рада  оборони та міська влада  працюють з  ООН дуже широкий та змістовний: допомога ВПО (обладнання місць компактного проживання – ремонти, закупівля техніки, надання психологічної допомоги, відкриття просторів для розвитку та соціалізації дітей ВПО, інтеграції ВПО до громади Кривого Рогу, допомоги у перекваліфікації людей, які приїхали до  міста, щоб вони отримували нову професію);  підтримка медичних закладів (допомога структури ООН з постачання медикаментів та медичного обладнання); допомога у ліквідації наслідків ракетних ударів (програми з ремонту приватних та багатоквартирних будинків, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетних обстрілів); облаштування освітніх просторів та інше.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
КОНДОР
4 місяців тому

ЕСЛИ БИ К САНЯБЕ ЖМЕРИНСКОМУ ПРИЕХАЛА ДЕНИЗ РИЧАРДС ТО КОНЕЧНО ЖЕ ЭТО БЫЛО СОБИТИЕ А ТАК С ДАЛЕКИХ АМЕРИКАНСКИХ СТЕПЕЙ СНОВА ПРИЕХАЛА ГЕРЛА ПРОГРУЗИТЬ КАКАЯ ОДНАКО НЕХУЕВАЯ ДЕРЖАВА АМЕРИКА
ПО ХОДУ ВИДНО ЧТО САНЯБА ЖРЕТ ОТ ПУЗА СКОРО ЮЗИКА КВАРТАЛОВСКОГО ДОГОНИТ В ОБЬЕМАХ НУ И ПРЕДСТАВЛЯЯ ГОРОД И ДЕРЖАВУ НА МЕЖДУНАРОДНОМ УРОВНЕ МОЖНО В ПРИНЦИПЕ БЫЛО И ПОБРИТЬСЯ А НЕ ФОРСИТЬ СВОЕЙ МОДНОЙ БОРОДОЙ
РАНЬШЕ САНЯБА ЕЩЕ В ШАПОЧКЕ МОДНОЙ ТИПА ТЮБЕТЕЙКА ИНТЕРВЬЮ МЕСТНОЙ РЕГИОНАЛЬНОЙ ТРК РУАНА БУХТЕЛ
ЛУЧШЕ БИ СОМБРЕРО МЕКСИКАНСКОЕ НАДЕЛ МОЖЕТ И МЕКСИКА ТОГДА БИ ПОМОГЛА УКРАИНЕ СОВРЕМЕНЫМ ОРУЖЕИМ И ДЕНЬГАМИ
ВЫСОКОТОЧНЫЕ ДАЛЬНОБОЙНЫЕ РАКЕТНЫЕ КОМПЛЕКСИ ТИПА ТОМАГАВК И ТРАЙДМЕН ИЛИ ИХ АНАЛОГИ КОНЕЧНО ЖЕ ЕСТЬ И В МЕКСИКАНСКОЙ АРМИИ ТАК ЧТО ПАНУ ЗЕЛЕНСКОМУ НУЖНО НУЖНО ПОБУХТЕТЬ С МЕКСИКАНСКИМ ПРЕЗИДЕНТОМ И ПОПРОСИТ СОВРЕМЕНЫЕ Ф 35 ПЯТОГО ПОКОЛЕНИЯ ДЕСАНТНО ШТУРМОВЫЕ КОНВЕРТОПЛАНИ ДЖИПАРИ ВИЛИС ХАМЕР ВЕРТОЛЕТИ ЧЕРНІЙ ЯСТРЕБ И АПАЧИ