![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_14-26-56-2-1024x614.jpg)
500 планшетів передала Дніпропетровській області Польща. Кілька десятків гаджетів вже вручили громадам Криворіжжя. Решту розподілять найближчим часом.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_14-26-55-3-1024x577.jpg)
“Вони для дітей, позбавлених батьківського піклування, сиріт. А ще тих, хто відзначився успіхами в навчанні або творчості.
Техніка стане в нагоді для онлайн-занять та виконання домашніх завдань.
Постійно на зв’язку з міжнародними партнерами. Вони підтримують за різними напрямками. І освіта – серед основних. Дбаємо про її якість, забезпечуючи учнів та вчителів технікою”, – додав він.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_14-26-55-4-1024x585.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_14-26-56-2-1-1024x614.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_14-26-55-2-1024x585.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE