test

Всі новини про життя міста

У лікарні, яка має договір с НСЗУ, анестезіологічне забезпечення є безоплатним

Якщо ви обслуговуєтесь у лікарні, яка має договір з НСЗУ Національна служба здоров’я України на надання потрібних вам послуг – незалежно від того, планова операція чи ургентна, анестезіологічне забезпечення є безоплатним.

Про це нагадали у Міністерстві охорони здоров’я України.

Як і передопераційний огляд анестезіологом перед втручанням.

Анестезіологічне забезпечення під час діагностичних, лікувально-діагностичних та хірургічних втручань передбачено пакетом Програми медичних гарантій “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”.

Своєчасне знеболення, анестезіологічне забезпечення та моніторинг, за необхідності – процедурна седація, на всіх етапах діагностики та лікування передбачено пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах”.

Зверніть увагу, за умовами укладеного договору лікарня має забезпечити пацієнта тими лікарськими засобами (зокрема і засобами анестезії), які визначені Національним переліком основних лікарських засобів. А також тими, постачання яких відбувається за державні кошти: шляхом централізованих закупівель МОЗ чи коштом інших програм центрального та місцевого бюджетів.

Знайти лікарю, яка надає потрібні вам послуги в рамках програми медичних гарантій можна:

На сайті НСЗУ. У фільтрах оберіть потрібний регіон та групу послуг за назвою пакету.

Або зателефонуйте до контакт-центру за номером 16-77. Оператор підкаже найближчий медзаклад із договором.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі