Всі новини про життя міста

Дозвілля дітей: у Кривому Розі вже створено 30 навчальних та творчих просторів (фото)

У місті разом із міжнародними партнерами продовжують організовувати змістовне та корисне дозвілля дітей.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Серед партнерів проєкту – Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд «Захід Шанс», Благодійний Фонд «Посмішка ЮА», Громадська організація «Світ у Барвах» та Громадська організація «Центр реабілітації та відновлення».

16 січня на базі однієї з гімназій Довгинцівського району відкритий вже третій, з 11 запланованих, «Простір, дружній до дитини».

Для дітей різного віку у місті працює з можливістю офлайн-консультацій 117 шкіл, очно – 97 дитячих садків, усі 10 ДЮСШ та 10 Палаців культури, музичні та творчі школи. Також у партнерстві з благодійними фондами і громадськими організаціями втілюють у життя різноманітні освітні проєкти, спрямовані не лише на розвиток малечі, але й організацію їх змістовного дозвілля.

«Простір, дружній до дитини» – це зручне місце, де діти та підлітки можуть з користю і задоволенням проводити час. Завдання проєкту полягає в тому, щоб відволікти дітей, психологічно розвантажити від подій, пов’язаних з війною у нашій країні. Простір відкритий для всіх бажаючих – як юних криворіжців, так і переселенців.

У межах проєкту БФ «Посмішка ЮА» надано обладнання та методологічні матеріали для проведення позакласних заходів, спортивних та розвивальних ігор, занять, тренінгів. Кабінет обладнано мультимедійним проектором, екраном, портативною колонкою, ноутбуком для педагога-організатора, кріслами-мішками, меблями, матом татамі.

Представник проєкту БФ «Посмішка ЮА» Олена Загородня зазала: «Наш проєкт дає можливість дітям відчути себе дітьми, бо така склалася ситуація в нашій країні, що вони дивляться на  дорослих і своє емоції тримають у собі. А тут є можливість вивільнити емоції, відчути себе  дітьми, не боятися  своєї радості, коли ти займаєшся чимось класним. У нас є багато ігор, хлопці та дівчата працюють в команді. А це надважливо,  бо є багато  діток, які пішли до першого класу, коли розпочалася війна,  і вони не знають, що таке працювати в колективі. Ми проводимо разом спортивні ігри,  творчі  заняття – діти малюють, займаються ліпленням».  

«Ключовим завданням нашого дитячого простору є те, щоб кожна дитина знайшла те заняття, яке їй до душі. А ми у свою чергу – допоможемо в цьому. Значну увагу приділяємо тому, аби хлопчики та дівчатка відволіклись і занурились в цікаву і корисну атмосферу. Для цього підготували пізнавальні заняття. Простір розрахований на проведення занять для психосоціальної підтримки дітей віком від 5 до 14 років. Кількість відвідувачів, які одночасно можуть перебувати на заході, до 15 чоловік. Заняття тривають 2 години на день у будні дні», – розповів Олександр Ликов, педагог-організатор дитячого простору.

Протягом цього року у співпраці з UNICEF планується відкриття ще 6 дитячих просторів для криворізьких хлопців та дівчат.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини