![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424580044_697156989290064_9112029868341785700_n.jpg)
10 лютого в Державній установі “Криворізька виправна колонія №80” відбулася зустріч засуджених із представниками громадської організації “Тюремне служіння” та іноземними місіонерами християнських церков.
Про це повідомляє пресслужба ДУ “Криворізька виправна колонія (№80)”.
Захід організовано з метою душпастирської опіки, сприяння наданню соціального, духовного, морального розвитку засуджених, проведення християнських богослужінь, надання благодійної та гуманітарної допомоги засудженим, підготовки до проведення соціального супроводу після звільнення.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428012702_697157082623388_963284294744361138_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424614385_697157035956726_5045030220563778552_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE