test

Всі новини про життя міста

EGOLIST перевертає уявлення про маркетплейс

Лише досвідчені люди пам’ятають про ті часи, коли купувати цінні речі можна було тільки завдяки вигідним знайомствам або зі значною переплатою. Сьогодні, ви з легкістю можете знайти багато пропозицій на покупку товарів та послуг на численних інтернет-сторінках. Але, якщо ви – вимогливий покупець і точно знаєте, що хочете, то вам, ймовірно, не задовольнять такі пропозиції. Якщо ви хочете отримати особливе обладнання для проведення вечірок або атракціон для виконання дитячих бажань, то варто звернутися до нового онлайн-сервісу Egolist.ua. Тут ви можете не тільки знайти потрібні речі, але і залишити своє побажання у формі яскраво оформленого оголошення, щоб його могли побачити тисячі мешканців інших міст. Це може бути саме те, що ви так довго і безуспішно шукали, а власники можуть бути готові розлучитися зі своїми речами за доступними цінами.

Що пропонує сервіс Egolist.ua?

Назва нової торгової площадки вказує на те, що вона орієнтована на індивідуальні смаки та потреби клієнтів. Немає жодних шаблонів, обмежень на продукти чи жорстких цінових рамок! Якщо ви хочете стати власником сервізу з XIX століття, просто створіть оголошення та розмістіть його на торговій площадці. Якщо ви плануєте придбати індивідуальне обладнання для заходів, просто вкажіть назву та зачекайте, доки власник виходить на зв’язок для укладання угоди. Якщо ви мрієте про особливий атракціон, просто опишіть свої побажання, і вже через кілька днів ви отримаєте пропозиції. Цей сервіс був названий “Маркетплейс навпаки” через його готовність задовольнити будь-яке бажання користувача без нав’язливої реклами та пошуків в Інтернеті, як це роблять інші сервіси.

Які переваги має сервіс Egolist.ua?

Існує багато переваг нового майданчика, але щоб переконатися в цьому, необхідно пройти швидку реєстрацію та створити свій персональний обліковий запис.

На цьому майданчику вам не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібного товару або послуги на десятках різних сайтів. Продавець сам зможе знайти вас за вашим оголошенням та погодитися на всі висунуті вимоги.

Крім того, ви можете розміщувати оголошення з будь-якими товарами, якщо їхній обіг не порушує міжнародне законодавство. Незалежно від того, чи шукаєте ви брендові гаджети, продукцію для дому та тварин, автомобілі, модний одяг, меблі або комплектуючі для ПК, ви знайдете все на одному місці.

Якщо в вас є товар, який може принести прибуток, ви можете безпечно відгукнутися на оголошення. Всі зареєстровані на Egolist.ua покупці готові укладати угоди та чекати на ваші пропозиції.

Реєстрація на сайті є безкоштовною і не вимагає додаткових фінансових зобов’язань. Ви можете шукати, запитувати, цікавитися та домовлятися про покупку через сервіс особистих повідомлень, щоб ваші мрії стали реальністю.

Інформація для продавців, які бажають працювати на Egolist.ua

Почніть користуватися сервісом із реєстрації та верифікації даних для безпечних угод. У своєму профілі ви матимете доступ до всіх оголошень, що відповідають вашим критеріям, та можливість залишати відгуки з фото. Обговорюйте умови оплати та доставки з продавцем напряму та закріплюйте угоду.

Звертайте увагу на статистику користувача: час користування сервісом, кількість оголошень та угод, скарги. Перед укладанням угоди обговорюйте умови повернення товару та інші деталі. Щоб отримати високий рейтинг, дотримуйтеся зобов’язань та уникайте шахрайства.

Правила роботи для покупців

Розміщення оголошення потребує реєстрації з достовірними даними. Опис оголошення має бути точним та детальним для отримання бажаного результату. Фото допоможуть продавцеві краще зрозуміти ваші потреби. Кількість оголошень необмежена, але потрібно закривати вже непотрібні, щоб не вводити в оману інших.

Також важливо проходити верифікацію, щоб підвищити рівень довіри до вашого оголошення. Якщо ви шукаєте конкретний товар, то чим більше деталей ви надаєте, тим точніше будуть пропозиції від продавців. Не забувайте закривати старі оголошення, щоб не отримувати зайвих пропозицій.

Також слід звернути увагу на те, що при розміщенні оголошення важливо використовувати правильні ключові слова, щоб привернути увагу потенційних покупців. Крім того, слід враховувати, що угода між покупцем і продавцем укладається безпосередньо між ними, тому варто бути обережним і не довірятися надто легко. Загалом, розміщення оголошень на платформі є досить зручним та ефективним способом купівлі та продажу товарів і послуг.

Досі мрієте? Дійте!

Тепер ви можете зареєструватись та скористатись новим сервісом у будь-який час доби. Не втрачайте часу і встигніть здійснити свої мрії, продати вигідно власне майно людям, які зацікавлені в його придбанні.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини