asd

Всі новини про життя міста

Криворіжці можуть приєднатися до побудови сучасного реабілітаційного Центру для військових та цивільних – треба ще 40 тисяч доларів

Спеціально обладнаний басейн, приміщення для фізичних і психологічних реабілітаційних заходів, АРТ-простори, ліфт, зручна транспортна розв’язка – таким має бути новий реабілітаційний Центр в Кривому Розі.

Наразі триває процес збору коштів для викупу будівлі під розміщення в ній Центру.
«Прямо зараз триває збір на викуп будівлі для «Центру відновлення військових і цивільних». Йдеться про будівлю площею понад 1800 кв.м, розташовану поблизу річки й парку. Тут зручно налаштувати логістику, а конфігурація будівлі дозволяє змінити її під потреби центру. У будівлі буде ліфт і загалом вона стане максимально інклюзивною. Також передбачені спеціально обладнаний басейн, приміщення для різноманітних фізичних і психологічних реабілітаційних заходів, арт-простори — від невеликої концертної зали до майстерень і галереї.
Більш докладно на сторінці Об’єднання Відповідальних Громадян у Фейсбуці», – нагадав про збір благодійних внесків громадський криворізький діяч Юрій Понькін.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі