test

Всі новини про життя міста

Екстремальний відпочинок за кордоном – 9 місць куди поїхати

Лежати днями на пляжі, об’їдатися в найближчому ресторані або блукати магазинами з музеями відпочиваючи в іншій країні – заняття не для вас? Тоді спробуйте щось незвичайне, те, що вже точно відобразиться яскравими фарбами в пам’яті на все життя, а ось пляжний відпочинок можна залишити на потім. Отже, потрібен закордонний паспорт, залежно від країни можлива віза, страховка для виїзду за кордон, а з місцями екстремального відпочинку ознайомимося далі.

Пройти смертельним тунелем

Гадаєте Париж просякнутий романтикою? Спробуйте відвідати паризькі катакомби, що вирізняються цілою мозаїкою з людських черепів. Річ у тім, що в XVIII столітті стало замало місця для поховань, тому останки з кладовищ стали переносити в кар’єри, що залишилися після видобутку каменю. Так утворилися тунелі, в яких поховано 6 млн осіб, серед яких навіть Шарль Перро з Паскалем. Вартість прогулянки – 13-29 €.

Пройтися літаком, що летить

Те, що точно полоскоче нерви. За 650-985 $ можна у Вашингтоні пройти курс вінгвонкінгу. Він полягає в 4-5-годинній підготовці, щоб на ходу вилізти з кабіни та пройтися по крилу літального апарату зі страховкою. Схоже заняття є у Великій Британії, тільки ходити не доведеться, вас просто прив’яжуть до верхнього крила.

Поганяти на Формулі 1

Тут вже точно знадобиться страховка для виїзду за кордон зі збільшеним лімітом. У місті Нюрбург (Німеччина) розташована легендарна траса з 73 складними поворотами. Перевірте, в які дні дозволено відвідування, озбройтеся 25-30 € за коло й вперед.

Зазирнути в очі смерті

Унікальний та дорогий вид атракціону – за 25 000 $ можна зістрибнути із вертольота на парашуті з висоти понад 7000 м біля Евересту. Звичайно, для цього потрібно пройти спеціальний курс протягом 11 днів, але це того варте.

Наввипередки з биком

У липні в іспанському містечку Памплона проходить щорічний фестиваль. Вулиці на час Сан-Ферміна заповнюються людьми, можна подивитися карнавал, танцюристів, парад ляльок. Найцікавіше у святі – прогін биків – так 12 розлючених особин мчить вулицями й може кого завгодно поранити. Брати участь можна кожному, кому понад 18 років та це безплатно. Якщо ж усе-таки боїтеся забігу – можна орендувати балкон за 60-140 € і спостерігати за дійством зверху.

Стежка смерті

У Китаї є крута гора Хуашань, на яку можна піднятися «стежкою смерті» за допомогою мотузки, по тонких дощечках, що звисають над обривом. У такій небезпеці доведеться подолати багато шляху перш ніж піднятися на висоту 2000 м. Ціна квитка на гору залежить від сезону 100-180 юанів, якщо зі смертельною дорогою – ще 30.

Побувати в кратері вулкана

Для цього потрібно вирушити до Ісландії, там можна на ліфті спуститися в кратер Тріхнюкайігюр, на глибину 120 метрів. Він спить уже 4 000 років, але сейсмологи не впевнені, що й далі так буде.

Подружіться з акулами

У Мексиці є унікальна можливість зануритися в сітці у воду, залишившись наодинці з найнебезпечнішими хижаками – білими акулами.

Зміїний масаж

В Індонезії є одночасно розвага та корисна процедура. Досить лягти на стіл і отримати справжню насолоду від масажу, виконаного великим пітоном. Як показали дослідження, рептилія чудово відчуває найслабші місця на тілі та масажує їх. Після півторагодинної процедури почуватиметеся чудово, якщо, звісно, подолаєте страх рептилії та зможете розслабитися. Для цієї розваги знадобитися поїхати в Джакарту й оплатити 700000 індонезійських рупій.

Джерело: Green Travel

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини