asd

Всі новини про життя міста

Факелоносцем Олімпійського вогню стала українка з «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У Франції триває багатоденна факельна естафета перед великими спортивними змаганнями.

Факел, виготовлений зі сталі компанії «АрселорМіттал», 30 червня на одному з етапів естафети, несла працівниця АМКР Оксана Афанасьєва.

Вона зустрічалася з іншими факелоносцями, всі з них були французами, і поділилася історією свого життя. Оксана присвятила свій забіг колезі та другу Саші Пшеничному, який загинув на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба АМКР.

«Це був один з найщасливіших днів у моєму житті, – усміхається Оксана. – І він запам’ятається на все життя. Мені випало нести факел у провінції Шампань. Там надзвичайно красиво. Дуже багато виноградників, що логічно, бо це ж батьківщина шампанського. Я навіть трішки спробувала, але зрозуміла – не моє. Як добиралася до Шампані – окрема історія, але встигла. Нашу групу факелоносців зібрали напередодні. Ми знайомилися. В моїй групі були лише французи. Кожен розповідав свою історію. Були такі, що розчулили до сліз. Я розповіла, що наша країна вже третій рік стримує навалу жорстокого агресора і отримала щиру підтримку присутніх.

До старту групи нас підвозили автобусом, – продовжила Оксана Афанасьєва. – Стартували по черзі за  номерами. Підтримували одне одного. Круто запалював наш діджей, він же – водій автобуса. Обабіч дороги розташувалися місцеві жителі, які також палко нас вітали. Настала й моя черга. Факел виявився не таким вже й легким, як здавався на вигляд. Та ще й мій естафетний відрізок виявився підйомом вгору. Але на адреналіні я навіть незчулася, як пробігла свої двісті чи триста метрів. По завершенню ми всі зустрілися в центрі міста Еперне, де вже була підготована сцена, і нас палко вітали місцяни. Я фотографувалася з українським прапором. Дуже була горда за своє підприємство, за свою країну, і в інтерв’ю сповістила, що забіг я присвятила своєму колезі та другу Саші Пшеничному, який загинув на Донбасі в бою з російськими агресорами. І я дуже вдячна за ту підтримку, за добрі слова які отримала від французів».   

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі