Всі новини про життя міста

Green Grey у Кривому Розі 9 грудня з розривною україномовною програмою!

9 грудня в Кривому Розі в Палаці Молоді та Студентів Криворізького національного університету відбудеться виступ легендарних Green Grey, які вирушають в тур Україною під назвою “Як ти, друже?”.

На концерті гурт представить як знайомі всім хіти, так і повністю нові пісні. Це стане першим туром гурту за час повномасштабної війни. Саме на цих концертах фани вперше наживо почують “Емігрант”, “Мазафака”, “Той день” і багато інших улюблених пісень українською та прем’єру нової пісні “Друже”.

Як і для всіх українців, для Green Grey день 24 лютого 2022 став переломним моментом і точкою неповернення. Багато речей були переосмислені і переоцінені. Дмитро Murik Муравицький взяв участь у багатьох волонтерських та музичних благодійних проєктах.  Андрій Diezel Яценко спочатку пішов в ТРО, пізніше підписав контракт із батальйоном “Мрія” ЗСУ, а крім того –  проводив благодійні аукціони та благодійні джем-сейшени на підтримку ЗСУ.

У творчості теж відбулась переоцінка. Гурт не виступав майже 1,5 року. Але сьогодні Green Grey готовий познайомити своїх фанатів з повністю новою українською програмою на концертах туру “Як ти, друже?”. Для старих хітів були знайдені нові слова, нові пісні про нагальні питання готуються до прем’єри. Слухачі на концерті почують, що Green Grey зазвучав зовсім по-іншому.

Тур “Як ти, друже?” пройде в підтримку бійця ССО Станіслава Зорія, який втратив ногу обороняючи місто Бахмут та залишився єдиним, хто вижив зі своєї групи. Стасу 22 роки, він Чемпіон світу з кікбоксингу, який з повномасштабним вторгненням вирішив обороняти Батьківщину. Військовий був одним з тих, хто звільняв Ізюм та мужньо захищав Україну від ворога. 

Сучасне біонічне протезування та реабілітація у США коштуватиме 30 000$.

“Ми відкриваємо збір коштів на протезування разом з благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine, якій з 2015 року активно займається відновленням здоров’я українських Захисників зі складними випадками ампутацій кінцівок та важкими інфекціями у провідних госпіталях та протезних центрах США. 

Разом ми можемо зібрати ці кошти для нашого незламного Захисника!”, – зазначають учасники гурту Green Grey.

Посилання на банку.

Що: Green Grey “Як ти, друже?”

Де: ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ КНУ

Коли: 9 грудня, початок о 18:00

Квитки: https://bit.ly/GG_Kryviy_Rig

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі