Всі новини про життя міста

Підготовка до зими: ДТЕК Дніпровські електромережі перевів в посилений режим понад 200 бригад енергетиків та сформував аварійний запас матеріалів

Перед початком зими ДТЕК Дніпровські електромережі перевів 237 аварійних бригад енергетиків в посилений режим. Для того, щоб енергетики могли оперативно усувати аварії на мережах, їх забезпечили необхідними матеріалами для ремонту як повітряних, так і кабельних ліній, а також паливо мастильними матеріалами. ДТЕК прикладає максимум зусиль, щоб підготувати мережі країни до зими, а енергетики могли в разі негоди чи ворожих атак швидко повертати світло клієнтам.

Про це повідомили у відділі з комунікацій енергокомпанії.

До складу кожної аварійної бригади енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі входять від 2 до 5 фахівців. Вони забезпечені необхідною спецтехнікою: автопідйомниками, автокранами,  бурокрановими установками тощо. Для того, щоб бригади могли більш оперативно усувати аварії на мережах, у компанії сформували спеціальний аварійний запас обладнання. До нього входять: муфти для кабельних ліній, лінійна арматура та стійки для повітряних ліній, трансформатори силові та напруги, комутаційні апарати 0,4-110 кВ, роз’єднувачі, вимикачі навантаження, автоматичні вимикачі тощо. Також ДТЕК Дніпровські електромережі  забезпечив свої склади необхідним обсягом паливо-мастильних матеріалів.

«ДТЕК Дніпровські електромережі – основа і підтримка для нормального життя регіону та його мешканців. Не дивлячись на складну ситуацію в країні ми готуємось до зими і працюємо в режимі 24/7. Ремонтні роботи тривають за планом, який узгоджується, контролюється та моніториться Міненерго та Держенергонаглядом. За 10 місяців у рамках ремонтної та інвестиційної програми ми в цілому відремонтували або модернізували 235 підстанцій різних класів напруги та розподільчих пунктів, 2,2 тисячі км електроліній. Крім того, розчистили від зелених насаджень майже 3 тисячі км мереж, що допомагає уникнути аварійних відключень під час негоди. Ми сформували 237 ремонтних бригад, які готові 24/7 усувати аварії та повертати світло в будинки жителів області, − підкреслив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук. − Та хочу наголосити, що на Дніпропетровщині продовжують відбуватися пошкодження енергетичної інфраструктури через обстріли. Наші бригади щоденно працюють над відновленням обладнання після ворожих атак».

Крім того, енергетики напрацювали алгоритм взаємодопомоги – у разі необхідності фахівці операторів системи розподілу ДТЕК Мережі з інших областей зможуть прийти на допомогу один одному та оперативно повертати світло в домівки клієнтів. Такі приклади командної роботи вже застосовувалися протягом воєнного стану на Київщині, Дніпропетровщині та Донеччині, коли необхідно було швидко відновити роботу електромереж після атак ворога чи деокупації.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі