asd

Всі новини про життя міста

«Хочу звільнити рідне місто та повернутися додому», – доброволець Гвардії наступу Кирило    

20-річний Кирило – один із добровольців, який долучився до Гвардії наступу. Він записався до бригади «Лють». Юнак – переселенець з Бердянська. Прожив в окупації більше місяця та виїхав з сім’єю на Дніпропетровщину. Має намір звільнити рідне місто та назавжди вигнати окупантів з української землі.   

«Коли у наше місто зайшла ворожа техніка, ми об’єдналися проти загарбників. Сформували декілька ініціативних груп та діяли проти ворога. Ловили диверсантів, підпалювали техніку, влаштовували проукраїнські мітинги. Показали, що російських нелюдей тут не чекають», – розповів Кирило.  

Разом з другом і волонтерили. Допомагали переселенцям з пошуком житла та продовольства. Ворожа влада розшукувала активістів та тримала під вартою. Та це не зламало бойовий дух хлопця.  

На початку березня Кирило з родиною виїхав з окупації на Дніпропетровщину. Та не міг сидіти, склавши руки. Допомагав військовим з пошуком авто для фронту та ремонтом техніки. Але у цей час бажав долучитися до лав захисників.   

«Дізнався про Гвардію наступу від друзів. Більше п’яти моїх знайомих вже записалися до бригади «Лють». Пішов і я. Хочу звільнити рідне місто та повернутися додому. Я знаю, як люди там страждають. Всі чекають на українських захисників», – каже Кирило.

До Гвардії наступу запрошують вмотивованих патріотів своєї держави. Усього набирають вісім бригад: «Азов», «Спартан», «Рубіж», «Червона калина», «Кара-Даг», «Сталевий кордон», «Лють» та «Буревій». Записатися можна на сайті storm.mvs.gov.ua. Або прийти до одного із дев’яти ЦНАПів Дніпропетровщини.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі