test

Всі новини про життя міста

Кривий Ріг простився з мужнім мінометником Олександром Гусаровим, життя котрого обірвалося через ворожий обстріл поблизу Бахмута

23 лютого в нашому місті провели в останню путь сміливого криворіжця, котрий віддав своє життя за волю й свободу українського народу. 13 лютого Олександр Гусаров загинув під час протистояння ворогам на Донеччині. У ногу чоловіка потрапив ворожий уламок, котрий і забрав його життя. У криворіжця було багато планів на майбутнє, але його підло відібрали рашисти.

Вдень 23 лютого розпочалась жалобна панахида за військовим Олександром Гусаровим. Труну з тілом чоловіка доставили до Храму ікони Божої матері у мікрорайоні Карачуни, там провели церемонію відспівування. Після цього криворіжця доставили до місця його останнього спочинку на Всебратське кладовище. Присутнім дали можливість попрощатися з мінометником, а потім його тіло передали землі під постріли почесної варти.

Віддати шану Олександру Гусарову та провести його в останню путь зібралися рідні та близькі, колишні колеги по роботі, друзі, знайомі та бойові побратими. 

«Ми ховаємо нашого загиблого брата, котрий гідно нас всіх захищав, але життя його обірвалося. Дуже важка для нас ця втрата. Думаю, що він тільки почав жити, будувати плани, мало бути в нього весілля, але на жаль… Пам’ятаю його останні слова мені: «Кумась, збери мені на тепловізор, бо ми як спілі кошенята, нема нічого». Не встигла. Був дуже гарною людиною, завжди посміхався, ніколи не ображався й нікому не відмовляв», – відмітила кума полеглого військового Ксенія Михайлівна.

«Хлопці наші не змогли прийти, мій чоловік отримав контузію та його вже повернули на Бахмут. Тому ми з дружиною бойового побратима прийшли підтримати родину Олександра, його жінку. Все, що від нас залежить – ми зробили. Хотіли провести в останню путь і подякувати. Хлопців дуже шкода», – розповіла дружина товариша по службі криворіжця пані Тетяна.

«Ми дружили з Олександром багато років. Знав, що він пішов на війну, фактично нещодавно. Дуже швидко все сталося. Доброю був людиною за життя, хорошою, всім допомагав», – сказав товариш по службі з позивним «Батя».

За мирного життя Олександр Гусаров працював машиністом на підприємстві «Рудомайн». В вересні минулого року 41-річного чоловіка призвали на службу до лав ЗСУ та він мужньо відправився визволяти державу від ворога. До цього криворіжець не мав бойового досвіду, тож він пройшов навчання і вже потім його спрямували на Донеччину. Криворіжець був мінометником у лавах 58-ї бригади.

13 лютого Олександр Гусаров перебував поблизу Бахмута, саме там він потрапив під ворожий мінометний обстріл. Уламок потрапив в артерію на нозі чоловіка, врятувати його не вдалось. У нашого захисника залишились мати, тато, рідний брат, а також 11-річний син та кохана жінка, з котрою вони планували одружитися. В грудні криворіжець освідчився своїй половинці, а в березні вони мали подавати заяву. Та цього вже не станеться через російську агресію. 

Висловлюємо щирі співчуття родині Олександра Гусарова та вдячність за його подвиг.


Джерело: one.kr.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі