test

Всі новини про життя міста

Інструкція: як у Кривому Розі у Центрі «Віза» отримати готовий результат послуг під час воєнного стану

У день надходження від суб’єкта надання послуги до Центру адміністративних послуг «Віза»  («Центр Дії») результату послуги, на зазначений в описі вхідного пакету документів номер телефону заявника направляється СМС-повідомлення наступного змісту:

CNAP: «Документи готові YYYYYY-2024  адреса отримання, реєстрація: https://cutt.ly/myPGz6F», де YYYYYY-2024 – номер звернення  (в описі – номер вхідного пакету), адреса отримання – місце отримання послуги, реєстрація: https://cutt.ly/myPGz6F»–посилання на вебпортал Центру «Віза» для реєстрації в електронній черзі на отримання готових документів.

Заявники звертаються до Центру «Віза» («Центр Дії»), попередньо зареєструвавшись в електронній черзі на зручний день та час. Це можна зробити:

– перейшовши за посиланням, указаним в СМС-повідомленні;

– відсканувавши наведені QR-коди:

В обраний день та час заявнику необхідно звернутися до Центру «Віза» («Центр Дії») за адресою, зазначеною в СМС-повідомленні. При зверненні пред’являється документ, що засвідчує особу та довіреність, якщо заявник діє в інтересах іншої особи.

Слід зазначити, що крім передачі суб’єктові звернення вихідного пакету документів особисто, можлива передача документів й засобами поштового зв’язку, у тому числі кур’єром за додаткову плату, або телекомунікаційного зв’язку чи в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб, про що зазначається в заяві або описі вхідного пакета.

У разі визначення способу отримання результату адміністративної, іншої публічної послуги кур’єром, заявник  при   отриманні СМС-повідомлення про готовність вихідного пакета документів замовляє послуги кур’єрської доставки та сплачує їх власним коштом.

Центр працює щоденно (крім вихідних днів) з 8.00 до 15.30 години, технічна перерва з 12.30 до 13.00 години.

Також Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») надає можливість Заявнику, не виходячи з дому, перевірити стан виконання звернення на головній сторінці вебпорталу Центру «Віза»:

  • без авторизації, скориставшись опцією «Перевір стан документу/справи»                                               
  • в особистому кабінеті на вебпорталі «Візи»:

Крок 1 перейти в розділ «Мій кабінет»: https://viza.kr.gov.ua/#/login;

Крок 2 авторизуватися зручним способом за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації (електронний підпис (у вигляді файлового носія, токена, хмарного сховища, ID-картки), Bank ID НБУ,  Дія.Підпис, «Картка криворіжця»);

Крок  3 переглянути стан своїх звернень.

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
e-mail: viza@kr.gov.ua  https://viza.kr.gov.ua/

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи