Всі новини про життя міста

Із війни під Кривий Ріг сержант привіз заборонений «трофей»

Обшуки на подвір’ї військовослужбовця проводився 1 березня з  06:30 до 07:05 слідчим слідчого відділення поліції №4 Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Під час огляду помістя було виявлено та вилучено десяток підривачів різного типу промислового виготовлення, які призначені для комплектації осколково-фугасних артилерійських снарядів та являються самостійними вибуховими пристроями і відносяться до засобів детонування (ініціювання вибуху) та придатні для здійснення вибуху, 2 одиниці ударно-дистанційного запалу, 2 одиниці споряджених корпусів осколково-наступальної ручної гранати типу РГН, патрони 12,7 мм. до бойової нарізної вогнепальної зброї калібру 12,7 мм. (кулеметів «ДШК», «ШВАК», «Утес» та ін., гвинтівок «ПТРД», «АСВК» та ін.) та 1 одиницю патрона 14,5 мм. зразка 1941 року до бойової нарізної вогнепальної зброї калібру 14,5 мм. (кулеметів «КПВ», «КПВТ», рушниць «ПТРД», «ПТРС» та ін.).

Господар пояснив, що усі ці бойові гаджети він привіз додому після боїв за звільнення Херсонської області.

Підозрюваний погодився на угоду з прокурором, а суд врахував його позитивну характеристику вдома, те, що чоловік стоїть на захисті держави й бере участь у бойових діях, щире каяття та наявність малолітньої дитини.

8 квітня 2024 року  Криворізький районний суд Дніпропетровської області визнав громадянина  винуватим за ст. 263 ч.1 КК України та призначив йому узгоджену сторонами угоди міру покарання, з застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді 1 року позбавлення волі. На підставі ст. 58 КК України замість призначеного покарання призначити покарання у вигляді службового обмеження для військовослужбовців строком на 1 рік із відрахуванням в дохід держави 10 відсотків із суми грошового забезпечення.

Стягнути з підсудного на користь держави витрати за проведені експертизи в сумі 18 932 гривень.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи