asd

Всі новини про життя міста

Йога. Практика чи спорт?

Неймовірно популярні на сьогоднішній день заняття йогою викликають багато суперечок навколо себе. Затяті практикуючі не сприймають напрямок не інакше як сенс життя і косо поглядають на тих, хто займається йогою тільки для підтримки фізичної активності. Постараємося розібратися, як правильно ставитися до йоги та у чому її філософія.

Йога (Дніпро) – унікальне тренування

Звичайно, йога – це спорт, але не можна сказати, що це тільки спорт. Присутність дихальних та медитативних практик, що дозволяють розслабити тіло та очистити думки, вказують і на духовну складову. Багатий комплекс дихальних технік дозволяють покращити показники здоров’я, як фізичного, так і емоційного, що в сучасному світі є вкрай важливим компонентом.

Не можна не відзначити техніку медитацій у йозі. Це статичні вправи комбіновані із дихальними. Саме в процесі виконання таких асан людина набуває терпіння, спокою, балансу. Йога допомагає навчитися зосереджуватися на окремому процесі, усвідомлювати себе зараз. Гармонія йоги в умінні цінувати моменти всередині та навколо себе, які проходять тут і зараз.

Йога вчить чути своє тіло та жити з ним у повній гармонії. Тіло, у свою чергу, завжди підкаже вам, що йому робити можна, а чого краще поки що уникати.

Йога-практика дуже багатогранна і дозволяє привести тіло у відмінний стан. Люди далекі від цієї теми наївно вважають, що йога – це суглобова гімнастика для слабаків, які харчуються однією травою, та тільки вміють співати мантри і скручуватися в баранячий ріг. Це не так! Згодом будь-який йог стає не тільки гнучким, а й сильним, стійким та спокійним. У йозі маса асан, до виконання яких потрібні, як гнучкі, так й дуже сильні м’язи.

Заняття йогою – гармонія тіла та думок

Ті, хто знайомий з йогою не з чуток не зможуть дати однозначну відповідь, на запитання: якою все ж таки практикою є йога – спортивною чи духовною. Цілком точно, що йога – це унікальний напрямок, який уособлює все найкраще і позитивне для людини, будучи сукупністю методик.

Jaipur Wellspaceфітнес центр у Дніпрі, в якому йога викладається саме з боку універсальності та всеосяжного впливу на життя людини, що включає його фізичне, емоційне та духовне вдосконалення. У нашому клубі кожен зможе вибрати для себе напрямок до душі та почати знайомство з практикою з більш комфортного для себе боку. Здоровий вам практики!

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи