asd

Всі новини про життя міста

Найбільше добровольців від 40 до 50 років приходить у Кривому Розі, – Рада оборони області

У ЦНАПах Дніпропетровщини триває набір до Гвардії наступу. За десять днів маємо 700 звернень. Найбільше добровольців від 40 до 50 років. Чи достатньо охочих і як ведеться прийом, спільно із правоохоронцями проінспектував голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

«Долучилися до формування бригад Гвардії наступу. Є визначені терміни. Але впевнений, що впораємося швидше. Добровольці є. Це справжні сини українського народу, з якими будемо забирати те, що належить нам. Дякую усім, хто робить такий свідомий вибір», – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

По одній бригаді формують Нацполіція та Державна прикордонна служба. Ще шість – Нацгвардія України. Найбільше охочих боронити країну приходить до Центрів надання адмінпослуг у Кривому Розі. На другому місці – Дніпро.

«Через ЦНАПи маємо майже 700 звернень, – каже заступник начальника Центрального територіального управління Нацгвардії України Вадим Макаренков. – Набір достатньо гарний. Менше людей приходить у вихідні. Це зумовлено тим, що не всі знають про роботу центрів у суботу та неділю».

Бажаючих боронити країну у складі Гвардії наступу чимало саме серед людей 40–50 років, додав він.

Доєднатися до будь-якої з бригад можна і на сайті https://storm.mvs.gov.ua/.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі