Спілкування вийшло легким і цікавим, адже Іван Михайлович – татусь двох донечок і сина, тож знає як зацікавити малечу. До того ж, як зазначив Іван Андрусяк, він не любить надто серйозних і похнюплених людей, а найліпшим заняттям у дитинстві було – бешкетувати.
Діти дізналися і про потаємне: про «хобі» письменника. Як виявилося, окрім письменницьких талантів, Іван Михайлович полюбляє куховарити! Та й не сам, а прилучає до
Представниця видавництва «Грані-Т» Наталія Майданська ознайомила аудиторію із діяльністю видавництва, розповіла діткам про розмаїття книг видавництва «Грані-Т» у цілому, його серіями та книжками. Наталя заінтригувала усіх присутніх можливістю виграти ноутбук, взявши участь у конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», що розпочнеться у травні цього ро
Організатором зустрічей виступила голова літературно-мистецького об’єднання «Лотос», методист по зв’язкам з громадськістю дитячих бібліотек Кривого Рогу Гринюк О. В.
Усі охочі матимуть змогу поспілкуватися із письменником ще й о 19.00 у книгарні «Буквиця», за адресою вул. Гагаріна, 4Б (ТЦ «Плаза»). Не пропустіть нагоду отримати автограф улюбленого автора.