test

Всі новини про життя міста

Криворіжцям треба встигнути повірити водоміри до 23 червня 2023 року

Внесено зміни в діюче українське законодавство щодо державної повірки приладів обліку споживання холодної води.

В минулому році Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 412, згідно з якою до завершення воєнного стану повірка лічильників не була обов‘язковою.

Але 7 квітня 2023 року вийшла Постанова КМУ № 440, яка набуде чинності 4 червня 2023 року. Згідно з цим документом, споживачі повинні повірити прилади обліку протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду.

У Кривому Розі опалювальний сезон закінчився 23 березня. Отже абоненти, у яких минув або спливає термін повірки лічильників, мають повірити їх до 23 червня 2023 року.

В КП «Кривбасводоканал» детально проінформували про способи здійснення повірки лічильників споживання холодної води.

Повірку можна зробити двома способами:

– самостійно демонтувати прилад і відвезти його до ДП «Кривбасстандартметрологія» (вул. Криворіжсталі, 23, 067-522-71-94) або до водомірної майстерні КП «Кривбасводоканал» (пр. Гагаріна, 41А, 067-563-26-23);

– замовити послугу повірки лічильника без демонтажу в сертифікованій компанії, потім запросити контролера на опломбування, контакти районних дільниць тут: https://kp-kvk.dp.ua/?page_id=93.

Зверніть увагу: якщо повірка Вашого лічильника ще чинна, спершу слід зняти стару пломбу. Це також робить контролер «Кривбасводоканалу», з яким ви попередньо домовляєтеся про візит.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі