asd

Всі новини про життя міста

Криворіжець Андрій – оператор дрона, який знищив гранатами понад 500 росіян (відео)

“Це моє хобі. Я вже знищив більше 500 окупантів”, – іронічно й невимушено розповідає в інтерв’ю 23-річний Андрій з позивним «Скиба», оператор дрона 10-ї ОГШБр.

Відомий військовий журналіст Юрій Бутусов зняв на відео роботу оператора дрона Мавік-3, який влучно й ефективно скидає гранати в окопи росіян. Ви бачили багато відео влучань наших бійців по ворогу, але навряд чи знали, що їхнім автором нерідко буває наш земляк, криворіжець.

Андрій раніше працював на “Кривбасзалізрудком”. У війську служить вже більше 4 років. З квітня 2019 року став оператором дрона. Відтоді відшліфував свою майстерність так, що зібрав цілу колекцію – великий ланцюг із кілець гранат, які він вже закинув в окопи з росіянами. Андрій – боєць поліфункціональний: сам собі і оператор дрона, і розвідник, і гранатометник, і сапер, і коригувальник.

“Я їх позавчора 6-7 чоловікі побачив, почав лупити гранатками. І мобіки там стояли, я туди скинув гранатки, бо в подальшому ми заберемо цю позицію. А  Мавіки-3 нам дуже потрібні. У кого з наших не спитай, Мавік-3 вирішує все”, – охоче розповідає журналісту криворіжець. 

Відео роботи криворізького оператора дрона – тут. До слова, “Скиба” шукає нових бійців у свою команду, йому потрібні люди, які хочуть навчитись керувати дроном, які хочуть знайти на фронті надійних побратимів. 

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи