test

Всі новини про життя міста

Криворізькі бібліотеки отримали 1000 книжок англійською мовою

У рамках проєкту «Незламні бібліотеки» фонди Кривого рогу поповнилися 1 тисячею книжок англійською мовою для дорослих та дітей від британських видавництв. Це відбулося у співпраці з PEN International– міжнародною організацією, яка об’єднує писменників і журналістів, PEN Ukraine, English PEN, Book Aid International та «Новою Поштою».

Передати книжки та поспілкуватися з громадою приїхали знані українські письменники, діячі. Такі як, Володимир Єрмоленко, Тетяна Терен, Тетяна Огаркова, Катерина Міхаліцина, Світлана Поваляєва, Катерина Зарембо.

Володимир Єрмоленко, президент Українського PEN, письменник, філософ сказав: «Український PEN – це організація, яка об’єднує багатьох письменників та письменниць України. Ми багато подорожуємо Україною, саме в прифронтові регіони – для того, щоб привозити книжки до різних бібліотек. Сьогодні привезли 1000 книжок англійською мовою для Кривого Рогу. Також привозимо значну кількість україномовних книг. Це книжки, які пов’язані з літературою, культурою, історією, для молоді та підлітків. Для нас дуже важливо стимулювати читання в нашій країні, адже в часи війни багатьох бібліотек вже нема, вони зазнають пошкоджень. Тому до нас звертаються міжнародні партнери і привозять книжки іноземною мовою. Так, українці включаються в міжнародний процес та можуть відчувати себе громадянами світу».Довідково: Український PEN-клуб розпочав проєкт “Незламні бібліотеки” у червні 2022 року. У рамках цієї ініціативи за підтримки іноземних партнерів, українських видавництв та небайдужих українців PEN збирає і передає нові книжки українською й англійською мовами для бібліотек на звільнених та прифронтових територіях, що постраждали через війну росії проти України. За цей час до бібліотек в Чернігівській, Миколаївській, Херсонській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та Донецькій областях було передано понад 12 000 книжок.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі